Przejdź do treści

Jak powiększyć penisa?

 

Wbrew pozorom wielu mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiarów swojego przyrodzenia. Jest to sprawa dla nich trudna, ponieważ rzadko ma się dostęp do skutecznych i bezpiecznych sposobów, dzięki którym powiększanie penisa byłoby możliwe. Żyjemy jednak w czasach, które posiadają odpowiedzi na wiele pytań, w tym na powyższe.

 

Nierzadko zdarza się, że rozmiar prącia jest większym problemem mężczyzny, niż jego kobiety. Przecież pochwa ma około 10 centymetrów długości, a jej najbardziej czułe miejsce, jakim jest punk G, znajduje się w 1/3 długości. Nie zmienia to jednak faktu, że nieraz Panowie czują się mało męsko, mimo że są w stanie zadowolić swoją partnerkę. Może to powodować frustracje negatywnie wpływające na związek, brak ochoty na seks, czyli brak libido, a nawet problemy z utrzymaniem erekcji, ponieważ w podświadomości mężczyzna będzie dalej miał na uwadze rozmiar przyrodzenia wywołujący u niego stres. Z tego powodu szuka się sposobów na powiększanie penisa, a tych w ostatnich czasach nie brakuje.

 

Najbardziej skuteczna wydaje się być operacja chirurgiczna. Równocześnie jest to metoda horrendalnie droga, a przy tym wysoce niebezpieczna, ponieważ powikłania mogą spowodować problemy z osiągnięciem wzwodu. Podobnie sprawa wygląda w przypadku zabiegu kwasem hialuronowym. Może on dodać kilka centymetrów, ale kosztuje kilka tysięcy złotych, a po czasie należy go powtarzać, ponieważ hialuronowy kwas zostanie wchłonięty przez organizm. 

 

Ocena kupujących:
4.6/5

129,99 PLN

 

Bardziej bezpieczne są metody wolniejsze, czyli wymagające regularności przez dłuższy czas. Z tego powodu wyróżnia się różnego rodzaju extendery, czyli specyficzne „stelaże” na penisa sprawiające, że jest on dłuższy czas rozciągany. Efektem kilkumiesięcznych treningów jest dodanie kilku centymetrów. Zestaw z extenderem kosztuje około tysiąc złotych.

 

Nieco inaczej działają pompki. Te zwykle stosuje się przed stosunkiem. Kiedy za sprawą gadżetu osiągnie się pożądany rozmiar, to u podstawy penisa należy umieścić pierścień, by krew nie odpłynęła. Regularne stosowanie może powiększyć członka.

 

Istnieje jednak mniej inwazyjna metoda na powiększanie penisa. Tabletki dostępne na rynku okazują się być doskonałą odpowiedzią na niebezpieczne i drogie zabiegi medyczne, a także na akcesoria o mniejszym niebezpieczeństwie stosowania, ale też skuteczności. Tabletki na powiększenie członka zwykle są dostępne bez recepty i bazują swoim składem na naturalnych składnikach. Substancje w nich zawarte sprawiają, że ciała jamiste, z których składa się prącie, poszerzają się. Równocześnie wspierany zostaje układ krwionośny. Kiedy krew napływa do penisa z większymi ciałami jamistymi, członek nabiera rozmiarów. Chodzi zarówno o wydłużenie, jak i pogrubienie penisa. Przykładem takiego specyfiku jest PenX, czyli skuteczny suplement diety o bezpiecznym dla organizmu składzie. Ważna jest tutaj cierpliwość i regularność, ponieważ pierwsze efekty nie pojawią się od razu po zażyciu kapsułek. Nadal jest to jednak najlepszy, nieinwazyjny sposób na powiększenie penisa.