Przejdź do treści

Czy rozmiar ma znaczenie?

Na przestrzeni wieków można było zaobserwować swego rodzaju artystyczne inspiracje w postaci ludzkich genitaliów, co szczególnie objawiało się w starożytności. Nierzadko posążki ukazywały męskie prącie w ogromnych, nienaturalnych rozmiarach, jakoby miało to być symbolem dominacji i siły. Jak to jednak często bywa, prawdziwe życie weryfikuje wiarygodność takich teorii. Czy naprawdę rozmiar ma znaczenie?

Na samym początku należy już zdementować to przekonanie. Rozmiar penisa jest uwarunkowany przede wszystkim genetycznie, przez co ma jak najlepiej pasować do pochwy partnerki tej samej rasy. Dlatego Azjaci być może mają niewielkie przyrodzenia, jednak waginy Azjatek są ciaśniejsze, krótsze itd. Według natury seks powinien przedłużać gatunek, dlatego nie można mówić o tym, że rozmiar ma znaczenie. Również same kobiety zaprzeczają temu założeniu. Najbardziej erogennymi strefami ich narządów są: łechtaczka, srom oraz punkt G, który znajduje się w około 1/3 długości pochwy, a więc nawet niewielkie penisy będą w stanie dobrze ów miejsce podrażnić.

Zamiast długości, znaczenie może mieć szerokość, ponieważ wtedy prącie bardziej przylega do ścianek pochwy. Ta jest jednak narządem elastycznym, zwłaszcza kiedy kobieta ćwiczy mięśnie Kegla, pozwalające na silniejszy zacisk.

Nie można też twierdzić, że istnieje coś takiego, jak penis idealny. Przyjmuje się jednak, że dla danej rasy średnia długość jest najlepsza. Liczni seksuolodzy informują, że w stanie wzwodu prącie powinno mierzyć 12-16 centymetrów. Dolna granica nie jest niczym złym, ponieważ średnia długość pochwy wynosi około 8-10 cm dla rasy białej.

Wielu młodych mężczyzn zastanawia się też, do jakiego wieku rośnie penis? Wzrost prącia kończy się wraz z końcem okresu dojrzewania, a ten może mieć miejsce dla jednych w wieku 16 lat, a innych nawet 21.

Zdarza się jednak, że nawet kiedy penis posiada w pełni normalny rozmiar, to mężczyzna jest z niego niezadowolony. Jest to związane z podświadomością określającą samego siebie, jako mało męskiego. Nawet w tym przypadku można sobie jednak poradzić, ponieważ na rynku można znaleźć liczne odpowiedzi na to, od czego rośnie penis.


Ocena kupujących:
4.6/5

129,99 PLN

Jak powiększyć penisa?

Odpowiedzią mogą być różnego rodzaju pompki i extendery, które fizycznie powiększają członka, jednak czasami są niebezpieczne w stosowaniu. Podobnie sprawa wygląda w przypadku operacji chirurgicznych i drogich zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Znacznie lepszym rozwiązaniem mogą być tabletki na powiększenie penisa. Chodzi oczywiście o specyfiki posiadające naturalne, czyli też bezpieczne dla organizmu składy. Jednym z nich jest PenX, występujący w postaci kapsułek. Wystarczy zażywać go regularnie, by cieszyć się większym i grubszym penisem. Trzeba zaznaczyć, że na pożądane efekty należy poczekać, ponieważ każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na substancje zawarte w suplemencie.